Uzdod jautājumu!

Nosūti ziņu uz mūsu e-pastu:

*

*

*

*


*

* Obligāti aizpildamie lauki
 

Pasūtīt preci no pdf katalogiem!

Lai pasūtītu izvēlēto preci no PDF kataloga, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu:

*

*

*

*

*


*

* Obligāti aizpildamie lauki

Piegāde

TIEŠI PIE JŪSU DURVĪM!
Pēc pasūtījuma saņemšanas, mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums, lai precizētu ērtāko piegādes vietu un laiku. Preču piegādi nodrošinām darba dienās. Rīgā - nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas, ja pasūtījums tiek veikts līdz 15:00, vai aiznākamajā darba dienā, ja pasūtījums veikts pēc plkst. 15:00. Latvijas teritorijā preču piegāde tiek īstenota maksimāli ātrā laikā...

 

Tomēr piegāde var tikt pārcelta vienu darba dienu uz priekšu. Par pasūtījuma veikšanu var uzskatīt maksājuma saņemšanas brīdi bankas kontā, ja izvēlētais apmaksas veids ir pārskaitījums, ja apmaksas veids ir skaidrā naudā, tad pēc pirkuma apstiprināšanas (tikai Rīgā) vai pēc apstiprinājuma saņemšanas no līzinga kompānijas.
Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no pircēja vai piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības. Iepriekš saskaņojot, veicam piegādi arī pēc darba laika, brīvdienās un svētku dienās. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!
Bezmaksas piegāde uz jebkuru vietu Latvijā!*
*Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta lielajiem agregātiem, kam nepieciešama operatora apmācība, pārējiem agregātiem precīza piegādes maksa tiks aprēķināta, ņemot vērā preces gabarītus, kopējo summu, saņemšanas adresi, kā arī piegādātāja kompetenci par piegādājamā agregāta pareizu lietošanu un apkopēm. Katrs konkrētais gadījums tiek izvērtēts un piedāvāts pircējam izdevīgākais un pieņemamākais variants.