Uzdod jautājumu!

Nosūti ziņu uz mūsu e-pastu:

*

*

*

*


*

* Obligāti aizpildamie lauki
 

Pasūtīt preci no pdf katalogiem!

Lai pasūtītu izvēlēto preci no PDF kataloga, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu:

*

*

*

*

*


*

* Obligāti aizpildamie lauki

Preču kreditēšana

Mūsu veikalā piedāvātās preces ir iespējams iegādāties uz nomaksu, izmantojot Aizdevums.lv un  InCREDIT GROUP, Best Līzings, Moki Līzings pakalpojumus.
Preces iespējams iegādāties, izmantojot patēriņa kredītu par konkrētu naudas summu, ar pirmo iemaksa sākot no 0%! Standarta līgumiem preču vērtība līdz 4500 Eur, aizdevuma termiņš 1-36 mēneši. Iespējams noformēt arī aizdevumus par lielākām summām sadarbībā ar Citadele banka, Nordea un citām kredītiestādēm.

 

 Līgumu ir iespējams noformēt attālināti un saņemt līguma oriģinālus kopā ar precēm, pirmo iemaksu veicot ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī veikalā.
 Lai Jūs aprēķinātu izdevīgāko mēneša maksājumu un vēlamo aizņēmuma termiņu, mūsu mājas lapas sānu izvēlnē ir pieejami mūsu sadarbības partneru līzinga kalkulatori. Ņemot vērā, ka aizdevēji saviem patstāvīgajiem klientiem piedāvā papildus lojalitātes atlaides, precīzu pirmo iemaksu un ikmēneša maksājuma summu paziņosim jums pēc pasūtījuma saņemšanas.
 Lai noformētu preces uz nomaksu Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi vai personas apliecību un pastāvīgu ienākumu avotu. Vajadzības gadījumā būs nepieciešama jūsu norēķinu konta izdruka par pēdējiem 6 mērnešiem, kas pa faksu vai e-pastā jānosūta aizdevējam.
 Iegādāties preces līzingā ir iespējams arī juridiskām personām. Lai uzzinātu par līzinga noteikumiem un izmaksām korporatīvajiem klientiem, mēs jūs informēsim personīgi.

Īsteno savas vēlmes apdomīgi, aizņemies atbildīgi!