Uzdod jautājumu!

Nosūti ziņu uz mūsu e-pastu:

*

*

*

*


*

* Obligāti aizpildamie lauki
 

Pasūtīt preci no pdf katalogiem!

Lai pasūtītu izvēlēto preci no PDF kataloga, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu:

*

*

*

*

*


*

* Obligāti aizpildamie lauki

  SIA “Tehnikas veikals” Privātuma politika

  1. SIA “Tehnikas veikals” (reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, reģ.nr.40003937465, juridiskā adrese: Graudu iela 58, Rīga, LV-1058, Latvija) (turpmāk – Tehnikas veikals), ir Pārzinis, kas izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā.

  Šī Privātuma politika izskaidro, kā Tehnikas veikals apstrādā personas datus, kad tiek izmantoti mūsu pakalpojumi. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko Tehnikas veikals ievāc no mājas lapām, e-pastu sarakstes, aplikācijām, logrīkiem, anketām, līgumiem un citiem avotiem.

  Personas datu ievākšana un izmantošana

  2. Neatkarīgi no kuras valsts jūs piekļūstat SIA “Tehnikas veikals” pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti Regulas noteikumi. Jūs esat informēti, ka Jūsu personas dati Latvijā var tikt apstrādāti arī uz šīs valsts likuma pamata.

  3. SIA „Tehnikas veikals” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē.

  4. Jūs esat informēts, ka lietojot interneta vietni www.tehnikasveikals.lv, SIA „Tehnikas veikals” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.tehnikasveikals.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

  4.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;

  4.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;

  4.3. www.tehnikasveikals.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;

  4.4. IP adreses;

  4.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.tehnikasveikals.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

  Personas datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati

  5.SIA “Tehnikas veikals” apstrādā personas datus galvenokārt šādiem mērķiem:

  • Pakalpojumu un distances līguma, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un izsūtīšana

  • Efektīvu uzņēmuma pārvaldības procesu nodrošināšana

  • Personāla atlase un vadība

  • Pieteikumu izskatīšanai un apstrādei

  6. SIA “Tehnikas veikals” apstrādā personas datus uz šādiem tiesiskajiem pamatiem:

  • Ar normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde

  • Leģitīmās intereses nodrošināšanai

  • Līguma noslēgšanai vai izpildei

  • Datu subjekta piekrišana

   

  Personas datu glabāšanas ilgums

  7. SIA “Tehnikas veikals” glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

  • kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā SIA “Tehnikas veikals” var realizēt savas leģitīmās intereses;

  • kamēr SIA “Tehnikas veikals” pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;

  • kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.


  Sīkdatnes

  8. Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu mājas lapas darbību. Saglabātas sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūsu datoru.


  Kāpēc SIA “Tehnikas veikals” izmanto sīkdatnes?

  9. SIA “Tehnikas veikals” izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • sesiju pārvaldībai;

  • mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai;

  • iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku;

  • uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

  10. Sīkdatņu ietvaros veiktās personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir SIA “Tehnikas veikals” leģitīmā interese.

  11. SIA “Tehnikas veikals” neizmanto sīkdatnes, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc SIA “Tehnikas veikals” informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa Jūsu piekrišanu sīkdatņu ievietošanai atbilstoši likuma prasībām.

  12. SIA “Tehnikas veikals” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.tehnikasveikals.lv lietotājs paliks anonīms.


  Trešo personu sīkdatnes

  13. SIA “Tehnikas veikals” mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.


  Sīkdatņu kontrole

  14. Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija –www.youronlinechoices.com/lv).

  15. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un var noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.


  Personas datu saņēmēji

  16. Likumā noteiktos gadījumos SIA “Tehnikas veikals” var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat SIA “Tehnikas veikals” var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu.

  17. SIA „Tehnikas veikals” interneta vietnē www.tehnikasveikals.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

  18. Personas dati netiek nodoti uz trešajām valstīm.


  Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

  19. Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus SIA “Tehnikas veikals” par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums:

  • rakstveidā, iesniedzot SIA “Tehnikas veikals” birojā Rīgā, Graudu ielā 58, LV-1058, uzrādot personu apliecinošu dokumentu;

  20. Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

  21. SIA “Tehnikas veikals” veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

  22. Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei.


  Tiesības atsaukt piekrišanu

  23. Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: info@tehnikasveikals.lv

  24. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.
  Izmaiņas Privātuma politikā

  25. SIA “Tehnikas veikals” ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.tehnikasveikals.lv.